Apie ELMO: kaip motyvacijos skatinimas siejasi su švytėjimu

elmo

Kartais atsitinka beveik neįtikėtinų dalykų. Vienas jų – mūsų Asociacijos pradedamo vykdyti projekto pavadinimo – ELMO – sutapimas su gamtos reiškiniu „Elmo ugnis“. Abu jie apie švytėjimą.

Švento Elmo ugnis – tai švytinti plazma, pasirodanti ant audros metu įelektrintų vietų, tokių kaip laivų stiebai ar žaibolaidžiai. Retais atvejais, šias ugnis galima pamatyti ant medžių lapų, žolės ar net galvijų ragų. Vykstant šiam optiniam reiškiniui dažniausiai yra girdimas dūzgimas. Šventąja Elmo ugnimi reiškinys pavadintas Šventojo Elmo, jūreivių globėjo, garbei.

Naująjį „Erasmus+“ strateginių partnerysčių projektą „Mokymosi motyvacijos skatinimas (angl. „Enhancing Learning Motivation“, ELMO) įsivaizduojame kaip švytėjimą, duodantį impulsą mūsų pačių ir mūsų mokinių motyvacijai.

Projekto metu nagrinėsime, kokią įtaką mokymosi motyvacijai turi mokymasis per emocijas, socialinė mokymosi aplinka ir mūsų smegenų darbas.

Projektui vadovauja Stephansstift suaugusiųjų mokymo centras (Vokietija). Kiti projekto partneriai be mūsų Asociacijos yra iš Estijos, Bulgarijos, Ispanijos ir Turkijos.

Projektą vykdyti pradėjome 2018 metų pabaigoje, o pirmasis partnerių susitikimas įvyko Vilniuje, jau 2019 m. vasario 12-13 dienomis. Švytinčiomis jo akimirkomis dalijamės https://www.facebook.com/LietuvosSuaugusiujuSvietimoAsociacija

Feb 28, 2019 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes