Apie keliones po mokymosi pasaulį

savaites_apibendrinimas_20191210

2019 metų lapkričio 18 – 24 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietėjai kvietė visuomenę keliauti į ir po mokymosi pasaulį. Renginiai vyko visoje Lietuvoje, jų paletė – nepaprastai įvairi. Asociacijos tinklalapyje http://www.lssa.smm.lt/lt/wp-content/uploads/2014/06/2019_Savaites_NACIONALIN%C4%96_PROGRAMA_1.pdf galima rasti nacionalinę renginių programą, kurioje beveik 800 renginių, organizuojamų per 350 įstaigų ir organizacijų (skaičiai vis dar tikslinami).

Dėkojame visoms suaugusiųjų švietimo bendruomenėms už pasiūlytus renginius, džiaugiamės, kad daugumų reklamuodami renginius įdėjo Mokymosi savaitės ženklą arba parašė, kad renginys/renginiai skiriami būtent suaugusiųjų mokymosi savaitei.

Ypatingą ačiū tariame tiems renginių organizatoriams, kurie trumpiau ar plačiau pristatė jau įvykusius renginius. Planai, programos ir lentelės yra gerai, bet visuomet įdomu, kas slepiasi už vieno ar kito renginio pavadinimo, kaip jis vyksta, kokio susidomėjimo renginys sulaukia. Taigi, kas vyko realybėje? Atsakymo į šį klausimą paieškojome internetinėse platybėse, surinkome į vieną vietą ir dalijamės su mūsų svetainės skaitytojais čia.

Sąrašas nepretenduoja į galutinį, nes, gali būti, kad ir google paieškos sistema ne visagalė, ir kad dar ne visi spėjome apibendrinti įvykusios suaugusiųjų mokymosi savaitės patirtį. Džiaugsimės, jeigu neradę paminėtos savo įstaigos, atsiųsite papildymą, laukiame adresu lssa@andragogai.lt

AČIŪ už į mokymosi savaitę atsineštą

savaites_apibendrinimas_aciu_uz_atsinesta_20191210

Dec 10, 2019 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes