Balsuokite už švietimą suaugusiems

Alytaus neformaliojo svietimo bendruomene

Žinių radijo Facebook paskyroje vyksta balsavimas už bendruomenes, kviečiame įsijungti nuorodą į Alytaus neformaliojo suaugusiųjų švietimo bendruomenės nuotrauką ir balsuoti bei paraginti paraginti balsuoti draugus ir pažįstamus

https://www.facebook.com/ziniuradijas/photos/a.1007705292582504.1073741849.135654016454307/1009358745750492/?type=1&theater

Neformalaus švietimo forumo „Pažinkime, bendraukime, bendradarbiaukime, kurkime“ organizatoriai ir dalyviai – Alytaus neformaliojo suaugusiųjų švietimo bendruomenė – tapo ir Žinių radijo bei Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos organizuojamo bendruomenių konkurso „Tai mes!” dalyviais.

Siekdami skatinti bendruomenių kūrimąsi Lietuvoje, projekto “Tai mes!” komanda šiemet aplankys 25 Lietuvoje veikiančias bendruomenes, galinčias pasigirti geraisiais bendruomenių veiklos pavyzdžiais, patirtimi ir žiniomis.

Alytaus regione organizatorių dėmesį patraukė būtent Alytaus neformaliojo suaugusiųjų švietimo bendruomenė ir šios bendruomenės aktyvumas ir veiklumas. Bendruomenės atstovams teko nelengva užduotis – šalia forumo sudalyvauti ir Žinių radijo laidos filmavime. Laidoje jiems teko išbandymas ne tik atskleisti savo bendruomenės privalumus, improvizuoti įdomiausios bendruomenės dienos tema, bet ir filosofuoti, kuo gi skiriasi bendruomenė nuo eilinio žmonių susibūrimo.

Kaip pažymėjo patys bendruomenės nariai, „esame išskirtiniai tuo, kad šalia profesinio mokymo programų, yra proga vykdyti neformalųjį švietimą“.

Tekstas apie Alytaus suaugusių neformalaus švietimo bendruomenę ir interviu su bendruomenės nariais:

http://www.ziniuradijas.lt/naujiena/2015/06/05/tai-mes-kuo-skiriasi-lietuvos-ir-jav-bendruomenes/45232

Neformalaus švietimo forumą “Pažinkime, bendraukime, bendradarbiaukime, kurkime”2015 m. gegužės 31 d. organizavo Alytaus miesto savivaldybės suaugusiųjų švietimo strateginės partnerystės platformos kūrimo ir veiklos koordinavimo taryba Alytaus regiono kultūrinio paveldo kaime.

Jun 9, 2015 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes