Baltijos šalių andragogai mokysis Pasvalyje

Pasvalys laukia Baltijos šalių andragogų

2019 m. liepos 3-5 d. Baltijos šalių neformalaus suaugusiųjų švietimo organizacijų atstovus kviečiame į Baltijos andragogų vasaros mokyklą „Emocijos mokymesi: padeda ar trukdo? “. Tai jau aštuntoji vasaros mokykla, kurioje stiprinamas Baltijos šalių suaugusiųjų švietėjų bendradarbiavimas dalijantis suaugusiųjų mokymo ir mokymosi metodais, patirtimi, bendraujant socialiniuose vakarėliuose ir neformaliai.

Šiais metais Baltijos andragogų vasaros mokyklą organizuoja Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija bendradarbiaudama su Pasvalio rajono Savivaldybės administracija ir Pasvalio krašto muziejumi.

Renginyje diskutuosime apie emocijų įtaką mokymuisi, patirsime pirmuosius „Erasmus+“ projekto „Mokymosi motyvacijos skatinimas“ (ELMO) rezultatus, dalijsimės emocinio mokymosi pavyzdžiais iš visų trijų Baltijos šalių, ieškosime mokymąsi skatinančių emocijų Pasvalyje.

Preliminari Mokyklos programa

Renginys vyks Pasvalyje: gyvensime gamtos prieglobstyje – Balsių malūne (http://www.balsiumalunas.lt/) , mokysimės Pasvalio krašto muziejuje (http://www.pasvaliomuziejus.lt/).

Dalyvio mokestis – 85 Eur (nakvynė, maitinimas, ekskursijos, pamokėlės).

Dalyviai registruojami iki birželio 10 d.

Registracijos forma

Pasvalys laukia mūsų, kviečiame dalyvauti!

Jun 3, 2019 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes