Baltijos šalių andragogai mokysis Ruhnos saloje

2018 m. birželio 20-22 d. Baltijos šalių neformalaus suaugusiųjų švietimo organizacijų atstovai kviečiami į septintąją Baltijos andragogų vasaros mokyklą „Neformalaus suaugusiųjų švietimo šimtmetis“. Tai jau septintoji vasaros mokykla, kurioje stiprinamas Baltijos šalių suaugusiųjų švietėjų bendradarbiavimas dalijantis suaugusiųjų mokymo ir mokymosi metodais, patirtimi, bendraujant socialiniuose vakarėliuose ir neformaliai.

Šiais metais Baltijos andragogų vasaros mokyklą organizuoja Estijos neformalaus suaugusiųjų švietimo asociacija. Numatoma, kad renginyje visų Baltijos šalių atstovai papasakos, kas yra nuveikta jų šalyse mokant suaugusius per šimtą metų, dalinsis savo patirtimi ir suaugusiųjų mokymosi „atradimais“.

Renginys vyks vienoje iš Estijos salų – Ruhnos (http://ruhnu.ee/en/web/english/) saloje, įdomia savo praeitimi, gamta, žmonėmis. Renginio programoje numatyti keli renginiai salos ypatumams pažinti (žr. programą).

Dalyvio mokestis – 150 Eur (kelionė laivu, nakvynė, maitinimas, renginiai).

Dalyviams iš Lietuvos ir Latvijos užsakytas laivas į salą iš Latvijos uosto Mersrags. Vietų skaičius laive ribotas.

Dalyviai registruojami iki gegužės 21 d. https://goo.gl/forms/747blmKINpTSDHT02 (eilutėje, kur klausiama, ar reikia transporto iš Talino į Parnu, žymime ne, nes kelionę iki uosto Latvijoje organizuosimės iš Lietuvos).

Dalyvavimo sąlygų aprašymas bus atsiųstas užsiregistravusiems dalyviams.

Kviečiame dalyvauti!

May 12, 2018 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes