Baltijos Vasaros mokykla – 2014

2014 m. birželio 25-27 d. Latvijoje bus organizuojama jau tradicine tapusi Baltijos Vasaros mokykla, į kurią yra kviečiami Baltijos šalių neformalaus suaugusiųjų švietimo organizacijų atstovai. Pagrindinis šio susitikimo tikslas – stiprinti Baltijos šalių suaugusiųjų švietėjų bendradarbiavimą. Šio tikslo sieksime dalindamiesi suaugusiųjų mokymo ir mokymosi metodais, patirtimi, bendraudami socialiniuose vakarėliuose ir neformaliai.

2014 metų Baltijos Vasaros mokyklos pagrindiniai organizatoriai – Latvijos suaugusiųjų švietimo asociacija. Jų  parengtoje preliminarioje Vasaros mokyklos programoje įtrauktas ir Latvijos švietimo ir mokslo ministerijos atstovo pranešimas apie Europos suaugusiųjų mokymosi  programos įgyvendinimą, ir kolegijos iš Latvijos atstovės pasidalijimas patirtimi  apie suaugusiųjų asmenybinį augimą Danijos ir Latvijos liaudies mokyklose, ir ekskursiją po regioną, kuriame vyks renginys.

Mūsų Asociacijos atstovai ir  kolegos iš Estijos taip pat turės galimybę dalintis savo patirtimi ir suaugusiųjų mokymosi „atradimais“.

Kviečiame dalyvauti! Dalyvių registracija vyks iki 2014 m. birželio 10 d. Detaliau apie Baltijos vasaros mokyklos programą ir dalyvavimo sąlygas – prieduose.

Programa
Registracijos forma

May 21, 2014 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes