Dėmesio! Tobulėkime kartu!

Visa Lietuva mokosi nuotoliniu būdu. Neatsiliekame ir mes – LSŠA nariai. Pakviesti Arūno Bėkštos jau turėjome du nuotolinius užsiėmimus. Juose galėjome ne tik „susitikti“ (tegul ir virtualiai), bet ir pagilinti mūsų andragogines žinias.

Pirmoji tiesioginė paskaita buvo skirta mokymo stilių aptarimui. Paskaitoje buvo apibendrinta medžiaga, kurią Arūnas pateikė trumpuose vaizdo pranešimuose. Vaizdo pranešimus galite rasti LSŠA YouTube kanalo Grojaraščių skiltyje https://www.youtube.com/channel/UCZEcNZ0lRbrIMYUxoVX1uAw
arba

Į pirmąjį užsiėmimą „atėjome“ septyniese, išklausėme Arūno pristatymą ir pasidalijome savo samprotavimais apie tai, ką išgirdome arba ką sužinojome peržiūrėdami vaizdo įrašus. Pagrindinė išvada sutapo su vienu iš vaizdo įrašų pavadinimu: skirtingi mokiniai – skirtingi uždaviniai. Ir, žinoma, skirtinga andragogo elgsena (prieiga, priėmimas, metodai ir t.t.) kiekvienoje mokymo situacijoje.

lssa_mokymai_youtube

Į antrąjį tobulinimosi užsiėmimą užsiregistravusiųjų jau buvo 17: ir Asociacijos narių, ir andragogų iš kitų įstaigų (mielai prašome!). Realiai dalyvavome 13, kitiems dėl įvairių priežasčių nepavyko „ateiti“. Šiame susitikime buvo pradėta tema „Mokymosi stiliai“, kuriai aptarti Arūnas suplanavo 5-6 užsiėmimus. Pirmajame jų nagrinėjome David Kolb mokymosi stilius. Kviesdamas į užsiėmimą Arūnas rašė „Taip, taip, žinau, kad viską žinote, tačiau Kolbo rate yra naujų kolbų:))). Tas naujienas ir aptarsime“.

Ir aptarėme, ir sužinojome, kad Kolbo mokymosi cikle yra 9 mokymosi stiliai…

Beje, prieš užsiėmimą buvome paprašyti atlikti „namų darbą“: užpildyti Kolbo mokymosi stilių anketą ir nusistatyti savo mokymosi stilių. Taigi užsiėmime galėjome pasidalinti grupės dalyvių mokymosi stilių įvairove, diskutuoti dėl vieno ar kito mokymosi stiliaus privalumų ir trūkumų.

Užsiėmimo vaizdo įrašą galima rasti LSŠA YouTube kanale.

Kaip jau minėta, andragoginio tobulėjimo užsiėmimai vyks ir toliau. Ir mūsų narius, ir kitus susidomėjusius kviečiame sekti LSŠA Facebook paskyrą https://www.facebook.com/LietuvosSuaugusiujuSvietimoAsociacija, kurioje Arūnas jau pranešė apie kitą užsiėmimą 2020 m. balandžio 11d. 15.00 val.„Mokymosi stiliai 2. David’o Kolb’o pėdomis“ ir prisijungimo galimybes. Užsiėmimai vyksta per ZOOM programėlę.

Kviečiame ir dalyvauti, ir – dėmesio! – siūlyti savo užsiėmimus, kad visi kartu galėtume tobulėti!

Apr 12, 2020 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes