EPALE – mokymosi ir dalijimosi galimybė suaugusiųjų švietėjams

Švietimo mainų paramos fondas, administruojantis Europos suaugusiųjų mokymosi elektroninė platformą (EPALE) Lietuvoje ir platformos ekspertai 2015 metų balandžio 10 d. 10.30 val. organizuoja Erasmus+ programos EPALE platformos pristatymo renginį „EPALE – mokymosi ir dalijimosi galimybė suaugusiųjų švietėjams“, kuris vyks Panevėžio suaugusiųjų mokymo centre (Šiaulių gatvė 60, Panevėžys).

Renginio tikslas – aptarti Panevėžio regiono suaugusiųjų švietėjų aktyvaus dalyvavimo EPALE platformos veikloje galimybes.

Į renginį kviečiami suaugusiųjų švietėjai, dirbantys įvairiose srityse (suaugusiųjų mokymo centruose ir mokyklose, švietimo centruose, profesinio rengimo institucijose, muziejuose, bibliotekose, NVO ir t.t.), andragogai, švietimo politikos formuotojai ir įgyvendintojai, mokslininkai, savanoriai ir kiti asmenys, besidomintys suaugusiųjų švietimo sektoriaus veiklomis ir norintys išgirsti apie EPALE platformą bei jos teikiamas galimybes.

Daugiau informacijos apie mokymus ir programą:

Kvietimas
Programa

Prašome renginio dalyvius iš anksto registruotis internetu (jeigu nuoroda paspaudus neatsidaro, reikia nukopijuoti ją ir įkelti į naudojamą naršyklę)

https://docs.google.com/forms/d/1NNL7BG7HCdefFCo6fJ2JyzxS0tKuKjQpXuBumYh5djo/viewform?usp=send_form

Registracija vyks iki 2015 metų balandžio 8 d. 15.00 val.
Daugiau informacijos apie EPALE platformą galite rasti:
http://ec.europa.eu/epale/
ir
https://www.facebook.com/EPALE.LT

Mar 31, 2015 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes