Karantinas – mokymo ir mokymosi atradimų laikas. „Epale“ ieško mūsų patirčių!

COVID-19 protrūkis stipriai pakeitė mūsų gyvenimą: profesinė veikla „susiliejo“ su laisvalaikiu ir santykiais šeimoje. Suaugusiųjų švietimo bendruomenės kasdienybe tapo darbas nuotoliniu būdu, o tai reiškia, kad ganėtinai skubiai teko pristaikyti prie naujų darbo metodų, formų ir skaitmeninių priemonių. Vieniems tai buvo lengvesnis procesas, kitiems – ganėtinai nelengvas iššūkis.

Tačiau sudėtingas laikas – atradimų laikas. Neabejotina, kad andragogai stipriai padirbėjo, kurdami šiuolaikinius nuotolinio mokymo būdus, įgyvendindami e-mokymosi sprendimus, rengdami aktualų mokymo turinį savosioms tikslinėms grupėms ir padėdami joms šiuo neužtikrintu gyvenimo periodu.

„Epale“ platforma kviečia andragogus dalintis mokymo ir mokymosi per karantiną istorijomis: kas jus motyvavo tęsti ugdymo procesą ir kokias įžvelgėte nuotolinio mokymo galimybes, kokią įgijote patirtį, kokius priėmėte sprendimus. Pasidalinkite su kolegomis istorijomis, kurios įkvėptų priimti sprendimus ir sukurti strategijas, gerinančias galimybes mokyti nuotoliniu būdu, ieškoti įvairių e-mokymosi būdų ir keistų požiūrį į suaugusiųjų mokymąsi ir suaugusiųjų švietimo paslaugų teikimą.

Kaip prisijungti prie iniciatyvos, skaitykite čia: https://bit.ly/3bsnUx2

Pagrindiniai žingsniai yra šie:

  1. Užpildykite pateiktą formą (EN)(link is external) arba formą (LT).(link is external)
  2. Atsiųskite ją el. paštu adresu helpdesk@epale-support.eu(link sends e-mail), el. laiško temoje įrašę „BENDRUOMENĖS ISTORIJOS: jūsų vardas ir pavardė“ (angl. COMMUNITY STORIES).
    Tekstą galite rašyti anglų arba bet kokia kita „Epale“ platformoje naudojama kalba.
    Norėtume parodyti veidus tų, kurie bando įveikti šį sudėtingą laiką, todėl prašome pridėti savo, savo suaugusiųjų švietimo organizacijos arba kitokią nuotrauką, kurią norėtumėte susieti su savo istorija.
  3. Mes jūsų istoriją paskelbsime specialioje platformos skiltyje kartu su tam tikslui skirtoje kortelėje įkelta jūsų nuotrauka. Galime užtikrinti, kad mes pasitelksime visus savo reklaminius kanalus ir socialinius tinklalapius, siekdami pasidalinti jūsų įgytomis patirtimis.
  4. Visos „Bendruomenės istorijos“ bus sudėtos į „Istorijų knygą“ (angl. Story Book), kuri bus išplatinta „Epale“ platformoje bei „Erasmus+“ sklaidos kanalais.

Pasidalinkite savo istorija jau šiandien ir padėkite palaikyti visoje Europoje esančius jūsų kolegas ir draugus!

Išsamesnės informacijos ieškokite: https://epale.ec.europa.eu/lt/blog/community-stories-initiative

mokymosi_istorijos_covid-19_epale

May 15, 2020 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes