Konferencija „Ką gali neformalus suaugusiųjų švietimas? Baltijos ir Šiaurės šalių patirtis“

NordPlus_Adult

Nordplus projekto „Būk įtrauktyje – suaugusiųjų švietimas visiems“ partneriai Lietuvos neįgaliųjų forumas ir Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia dalyvauti renginyje skirtame neformaliajam suaugusiųjų švietimui.

Konferencija „Ką gali neformalus suaugusiųjų švietimas? Baltijos ir Šiaurės šalių patirtis“ vyks 2016 m. lapkričio 14 d. 13 val. Vilniuje Comfort viešbutyje (Kauno g. 14).

Neformalusis suaugusiųjų švietimas grindžiamas visą gyvenimą trunkančio mokymosi koncepcija, kuri apima profesinį ar/ir asmeninį tobulėjimą bei savimotyvaciją. Tai daugiau nei 40 metų gyvuojantis pasaulinis judėjimas, atskleidęs, jog virš 70% mokymosi laiko ir turinio mes pasirenkame asmeniškai ir grindžiame asmenine motyvacija.

Plečiantis visą gyvenimą trunkančio mokymosi stilių bei priemonių ratui, neformalusis švietimas tampa nebesiejamas su konkrečia vieta ir laiku; taigi, jis turėtų tapti prieinamu ir ribojimus patiriantiems žmonėms, pvz., esantiems negalios situacijoje.

Konferencijos tikslas – geriausios visų švietimo sektorių bendradarbiavimo rezultatų pristatymas, atskleidžiant žmonių su negalia įtraukimo į šį procesą galimybes Šiaurės bei Baltijos šalyse.

Lietuvos neįgaliųjų forumas prisijungia prie savo partnerio – Suaugusiųjų švietimo asociacijos – organizuojamos 2016 m. Suaugusiųjų švietimo savaitės ir kviečia visus, dalyvaujančius ar besidominčius neformaliojo švietimo galimybėmis, dalyvauti konferencijoje ir pasidalyti savo patirtimi ar/ir siūlymais.

Renginys bus verčiamas į lietuvių/anglų kalbas.

Konferencijos programą ir registracijos formą rasite čia:
http://lnf.lt/kvieciame-dalyvauti-konferencijoje-ka-gali-neformalusis-suaugusiuju-svietimas/

Nov 5, 2016 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes