Kviečiame į 20 – tosios suaugusiųjų mokymosi savaitės atidarymą

20-oji_mokymosi_savaiteLietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija ir Švietimo mainų paramos fondas nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti Mokymosi savaitės atidarymo konferencijoje.

Konferencija vyks 2019 m. lapkričio 15 d. Vilniaus Geležinkelio stotyje (Geležinkelio g. 16)

Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, atskleidžiant galimybes ir naudą, kurias suteikia žmogui mokymasis, skatinant andragogus dirbti kūrybingai, kad besimokantysis patirtų mokymosi džiaugsmą.

Konferencijos dalyviai:

  • Dalyvaus kūrybiško ir patrauklaus mokymosi pamokose.
  • Analizuos įgalinančio mokymosi sėkmės pavyzdžius.
  • Įgis kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.
  • Suvoks aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.

Konferencijoje bus atskleista kelionės į mokymosi pasaulį paslaptis: ką gali mokymasis ir kuo jis yra žavus, kaip mokymasis padeda plėtoti profesinę karjerą ir asmeninį gyvenimą, atskleisti žmogaus galimybes ir talentus, kokią prasmę suteikia gyvenimo pilnatvei, kuo praturtina žmogaus būtį. Konferencijos pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie kūrybišką mokymąsi ir mokymą kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, atkreips dėmesį į tai, kad mokymosi atidėliojimas yra kliūtis sėkmei pasiekti.

Renginyje apžvelgsime suaugusiųjų švietėjų galimybes bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Renginyje skelbsime Metų andragogo, aktyviausių ,,Epale“ platformos dalyvių nominacijas, pažymėsime prasmingiausius suaugusiųjų mokymąsi skatinančius projektus.

Antrojoje renginio dalyje konferencijos dalyviai bus paskatinti mokytis čia ir dabar: turės galimybę apsilankyti „Mokymosi stotelėse“ – trumpuose mokymosi epizoduose, suteikiančiuose kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.

Konferencijos programa pridedama.

Kviečiame iki 2019 m. lapkričio 12 d. registruotis į konferenciją: https://forms.gle/yF7oQpVkZrgkBDhDA

Preliminari konferencijos programa

Oct 31, 2019 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes