Kviečiame į konferenciją „Suaugusiųjų mokymasis socialinei raidai“

LSSA_MRU_logo

K V I E T I M A S

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija (LSŠA) ir Mykolo Romerio universitetas (MRU) nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti konferencijoje „Suaugusiųjų mokymasis socialinei raidai“, kuri vyks 2017 m. balandžio 27 d. Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20, Vilnius).

Konferencijos pradžia – 12.00 val.

Konferencija skiriama Europos suaugusiųjų švietimo asociacijos (EAEA) paskelbtų Europos suaugusiųjų mokymosi metų „Mokymosi galia ir džiaugsmas“ (https://adulteducation2017.eu/) atidarymui ir LSŠA 25-mečio pažymėjimui.

Konferencijos tikslas – puoselėti suvokimą, kad mokymasis daro poveikį žmogaus gyvenimui visose mokymosi visą gyvenimą srityse.

Uždaviniai:

  • Aptarti suaugusiųjų švietimo politikos iššūkius ir suaugusiųjų švietimo situaciją Lietuvoje.
  • Analizuoti mokymąsi kaip galimybę iššūkius priimti ir įgyvendinti.
  • Dalintis patirtimi apie suaugusiųjų mokymosi pasiekimus įvairiose mokymosi visą gyvenimą srityse.

Konferencijoje pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie mokymąsi kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, pristatys sėkmės istorijas, kaip mokymasis padėjo jų pačių arba žmonių, su kuriais jie dirba, profesinei karjerai, asmeniniam gyvenimui, įtraukčiai į socialinį gyvenimą. Dirbdami tematinėse grupėse suaugusiųjų švietėjai dalinsis darbo patirtimi ir užmegs bendradarbiavimo ryšius aktyvesnei suaugusiųjų mokymosi idėjų sklaidai. Renginio metu vyks Lietuvos regionų suaugusiųjų švietimo ir mokymosi įstaigų bei organizacijų veiklos prisistatymas.

Preliminari konferencijos programa

Registracija į konferenciją iki 2017 m. balandžio 23 d.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdhvdYhpoqmyjjVzk36ql95oIR5Zgy7I11ARdG6l6b195Vmcg/viewform?usp=send_form#start=openform

Informacija apie konferenciją teikiama tel. 8 5 2619031, 8 5 2312309, el. paštu lssa@andragogai.lt; lssavilnius@andragogai.lt

Kviečiame susitikti!

Apr 2, 2017 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes