Kviečiame į Suaugusiųjų mokymosi savaitės atidarymo konferenciją

2018_mokymosi_savaite

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, Švietimo mainų paramos fondas, Birštono savivaldybės viešoji biblioteka nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti Savaitės atidarymo konferencijoje „Lietuva mokosi: iš praeities į ateitį“ 2018 m. lapkričio 16 d. Birštono kurhauze (B.Sruogos g.2).

Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, perimant geriausias istorines ir dabarties patirtis ateities mokymuisi.

Konferencijos dalyviai:

  • Apžvelgs istorinę suaugusiųjų mokymosi patirtį, šiandienos mokymosi aktualijas bei ateities suaugusiųjų mokymosi vizijas.
  • Įgis kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.
  • Suvoks aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.

Konferencijos metu aptarsime pagrindinę suaugusiųjų mokymosi savaitės idėją: kaip suaugusiųjų mokymasis buvo plėtojamas Nepriklausomoje Lietuvoje, kokia yra šiandieninio mokymosi situacija, ką iš sukauptos patirties galima pasiimti į ateities mokymąsi. Konferencijos pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie mokymąsi kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, atkreips dėmesį į tai, kad mokymosi atidėliojimas yra kliūtis sėkmei pasiekti, paskatins mokytis čia ir dabar. Renginio metu apžvelgsime suaugusiųjų švietėjų galimybes bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Renginyje skelbsime Metų andragogo, aktyviausių ,,Epale“ platformos dalyvių nominacijas, pažymėsime prasmingiausius suaugusiųjų mokymąsi skatinančius projektus. Antrojoje renginio dalyje konferencijos dalyvius kviesime į kūrybines dirbtuves įgyti kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.

Preliminari konferencijos programa

Nov 1, 2018 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes