Pasveikinkim vieni kitus: Asociacijai – 25 –eri!

Mieli Asociacijos nariai, bičiuliai, prieš 25 metus vasario 22 dieną buvo įkurta mūsų Asociacija, davusi stiprų impulsą suaugusiųjų švietimo ir mokymosi plėtotei Lietuvoje.

Dėkoju kiekvienam nariui, esamam, buvusiam ir jau išėjusiam į Amžinybę, už kelią, nutiestą iki šio Jubiliejaus.

Sveikinu visus mūsų narius: stovėjusius prie Asociacijos „lopšio“, lydėjusius organizaciją kūdikystėje ir vaikystėje, saugojusius nuo ankstyvos jaunystės paklydimų, esančius dabar, Asociacijai žengiant į tikrąją brandą.

Linkiu, kad į Asociacijos ateitį mus neštų Svajonė: didelė, jauki, patikima. Svajonė, kuri padės įveikti kliūtis, realizuoti sumanymus ir įgyvendinti troškimus, siekiant, kad laukas, vadinamas „suaugusiųjų švietimu“ būtų ne tik supurentas ir apsodintas, bet kad jis duotų aukščiausios kokybės derlių.

Jubiliejaus proga pasveikinkime vienas kitą, nes kas gi yra Asociacija, jeigu ne mes patys. Sakykime gerus žodžius, šypsokimės vienas kitam, dalinkimės prisiminimais ir svajonėmis apie ateitį, džiaukimės pasiekimais ir atradimais, pamąstykime, ką gavome vieni iš kitų ir ką davėme vienas kitam, pasiūlykime, kaip galėtume ir norėtume kukliai, bet šventiškai pažymėti jubiliejų…Asociacijos „Facebook“ paskyra yra erdvė tam padaryti.

LSSA_25

Nuoširdžiai,
Vilija Lukošūnienė
LSŠA prezidentė

Feb 21, 2017 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes