Pristatykime patirtį Europai!

Europos suaugusiųjų švietimo asociacija (EAEA) skelbia 2024 metų Grundtvig apdovanojimo konkursą.Šių metų konkurso tema – „Suaugusiųjų mokymasis, keičiantis gyvenimus, bendruomenes ir visuomenę“. Tema pagrįsta atvirumo, socialinės įtraukties ir teisingumo principais, pabrėžia didžiulį poveikį, kurį suaugusiųjų mokymasis gali turėti asmenims ir platesnei bendruomenei. Plačiau apie 2024 m. EAEA temą galima rasti
https://eaea.org/our-work/campaigns/eaeas-annual-theme-2024-adult-learning-transforming-lives-communities-and-society/

Grundtvig apdovanojimo konkursui EAEA kviečia teikti novatoriškas suaugusiųjų mokymosi iniciatyvas, kuriose atsiskleidžia suaugusiųjų švietėjų meistriškumas, peržengiantis įprastų metodų ribas, suteikiantis asmenims naujų individualių įgūdžių ir rodantis suaugusiems perspektyvas tapti visuomenės pokyčių katalizatoriumi.

Pasinaudokime galimybe paviešinti mūsų įstaigų ir organizacijų iniciatyvas, kurios yra ne tik apie mokymąsi, bet ir skatina teigiamus pokyčius gyvenime, bendruomenėse ir visuomenėje. Konkursui galime pristatyti novatoriškas metodikas, naujai sukurtų partnerysčių patirtį, sugeneruotas naujas suaugusiųjų švietimo idėjas, įvykdytų projektų rezultatus – viską, kas mūsų nuomone prisideda prie suaugusiųjų mokymosi galios kurti ateitį, kurioje ne tik įgyjamos žinios, bet ir aktyviai formuojamas mus supantis pasaulis.

Kaip dalyvauti?

Projekto, iniciatyvos ar partnerystės aprašymai teikiami anglų kalba užpildant paraiškos Grundtvig apdovanojimui formą iki 2024 m. kovo 31 d. Su forma galima siųsti priedus (maksimalus failo dydis 20 M).

Daugiau informacijos apie konkursą https://eaea.org/our-work/capacity-building/eaea-grundtvig-award/eaea-grundtvig-award-2024/

Klausimus galima užduoti el.paštu christin.cieslak@eaea.org.

LSŠA biuro informacija parengta pagal EAEA informaciją.

eaea member logo transparent

Feb 29, 2024 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes