Skelbiama 2014 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė

2014 m. lapkričio 17-23 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija skelbia penkioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę “Gyvybės medis”.

Džiaugiamės, kad šiais metais suaugusiųjų mokymosi savaitė turi globėją – Lietuvos Respublikos Seimo švietimo, mokslo ir kultūros komiteto pirmininkę Audronę Pitrėnienę!

Šių metų suaugusiųjų mokymosi savaitė skiriama darnaus vystymosi idėjos sklaidai ir praktiniam jos taikymui.

Savaitės įvaizdžiu pasirinkome Gyvybės medį – abstraktų pasaulio modelio simbolį, kuriam būdinga simetrija ir harmonija – aspektai, kuriais remiasi darnaus vystymosi filosofija.

Kviesdami įsijungti į Savaitės judėjimą prašome: apie darnų vystymąsi kalbėkime suprantamais žodžiais, ne lozungais; kalbėkime apie save, savo mintis ir veiksmus, ne apie kažkieno kito; kalbėkime mažiau, veikime daugiau, aktyviai ir kūrybiškai; plėskime darnaus vystymosi supratimą nuo ekologijos ir ekonomikos link kultūros ir socialinio bendravimo.

2014 metų pagrindinis Savaitės renginys – atidarymo konferencija (2014 m. lapkričio 14 d.)- vyks Panevėžyje, jos metu tradiciškai bus pagerbas Metų andragogas ir projektų konkurso nugalėtojai. Savaite Panevėžyje rūpinasi LSŠA Panevėžio skyrius ir Panevėžio suaugusiųjų mokymo centras.

Visus, kam svarbus „gyvybės medžio“ – mūsų visų ateities – augimas, žydėjimas ir vaisių brandinimas kviečiame ne žodžiais, bet veiksmais aktyviai ir kūrybiškai plėtoti Savaitės idėją ir paversti ją mokymosi realybe!

Kvietimas dalyvauti savaitėje (PDF)
Savaitės dalyvio registracijos forma
Savaitės koordinatoriai
Metų andragogo vardo suteikimo nuostatai
Kvietimas teikti projektus
Kvietimas dalyvauti savaitėje:

Sep 24, 2014 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes