Skelbiama 2016 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė

Vėlų rudenį, kai gamtoje, o kartais ir žmogaus gyvenime, ima trūkti spalvų, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kviečia burtis į septynioliktąją suaugusiųjų mokymosi savaitę „Mokymosi spalvos“. Mokymosi savaitė vyks 2016 m. lapkričio 14 – 20 d.

2016 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė skiriama mokymosi visą gyvenimą idėjos sklaidai, praktiniam jos taikymui ir mokymosi galimybių suaugusiųjų bendruomenei parodymui.

Kviečiame suaugusiųjų švietėjus, suaugusiuosius ir jų artimuosius dalyvauti Savaitės renginiuose rasti įvairių mokymosi prasmių, spalvų ir atspalvių.

Tęsiama tradicija rinkti Metų andragogą ir pažymėti prasmingiausius, originaliausius ir kūrybiškiausius suaugusiųjų mokymosi projektus, iniciatyvas ir akcijas.

Kaip ir kiekvienais metais Savaitės renginiai vyks visoje Lietuvoje. Savaitės atidarymo renginys vyks 2016 m. lapkričio 11 d. Alytuje – Dzūkijos sostinėje. Renginyje bus diskutuojama apie suaugusiųjų mokymosi poveikį žmogaus ir visuomenės gyvenimui, pristatomos suaugusiųjų mokymosi galimybės Lietuvos regionuose, apdovanotas aktyviausias „Epale“ andragogas, pagerbtas Metų andragogas ir projektų konkurso nugalėtojai. Mokymosi savaite Alytuje rūpinasi LSŠA Alytaus skyrius bendradarbiaudamas su Alytaus miesto savivaldybės suaugusiųjų švietimo strateginės partnerystės platforma.

Kvietimas dalyvauti 2016 m. suaugusiųjų švietimo savaitėje

Dalyvių registracijos forma
Regioninių koordinatorių kontaktai
Metų andragogo nuostatai
Kvietimas teikti projektus

Kviečiame suaugusiųjų švietėjus aktyviai ir kūrybiškai plėtoti Savaitės idėją ir paversti ją mokymosi realybe!

Sep 18, 2016 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes