Suaugusiųjų mokymosi savaitę atidarome Utenoje

2017_savaites_atidarymas_intro_img

2017 m. lapkričio 20 – 26 d. Lietuvoje vyks MOKYMOSI šventė – aštuonioliktoji suaugusiųjų mokymosi savaitė, kuri skiriama Lietuvos andragogams ir suaugusiems besimokantiesiems Europos suaugusiųjų mokymosi metams, Europos profesinių gebėjimų savaitei ir LSŠA įkūrimo 25- ių metų sukakčiai.

KVIETIMAS

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija, Švietimo mainų paramos fondas, Utenos kolegija nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti Savaitės atidarymo konferencijoje „Mokymosi galia ir žavesys“ 2017 m. lapkričio 17 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje (Maironio g. 12)

Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, atskleidžiant galimybes ir naudą, kurias suteikia žmogui mokymasis bei skatinant andragogus dirbti kūrybingai, kad besimokantysis patirtų mokymosi džiaugsmą.

Konferencijos dalyviai:

  • Pasidalins kūrybiško ir patrauklaus mokymo idėjomis.
  • Analizuos įgalinančio mokymosi sėkmės pavyzdžius.
  • Įgis įtraukaus ir žaismingo mokymosi patirties.
  • Suvoks aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.

Konferencijos metu bus aptarta pagrindinė suaugusiųjų mokymosi savaitės idėja – ką gali mokymasis ir kuo jis yra žavus: kaip mokymasis padeda plėtoti profesinę karjerą ir asmeninį gyvenimą, atskleisti žmogaus galimybes ir talentus, kokią prasmę suteikia gyvenimo pilnatvei, kuo praturtina žmogaus būtį. Konferencijos pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie mokymąsi kaip vieną iš kelių į gyvenimo įprasminimą, papasakos savo gyvenimo sėkmės istorijas apie mokymosi įtaką karjerai. Renginio metu bus apžvelgtos suaugusiųjų švietėjų galimybės bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Renginyje bus paskelbtos LSŠA 25-mečio andragogo, aktyviausių ,,Epale“ platformos dalyvių nominacijos, pažymėti prasmingiausi suaugusiųjų mokymąsi skatinantys projektai. Antrojoje renginio dalyje konferencijos dalyviai bus pakviesti į „kūrybinio pagreičio“ dirbtuves įgyti įtraukaus ir žaismingo mokymosi patirties.

Kviečiame registruotis į konferenciją
https://docs.google.com/forms/d/1f7UuBSzzt46hcn1szNB4rDavLL8cFWR6ivS8E_wFAp8/edit

Registracija vyksta iki 2017 metų lapkričio 13 d.

Informacija apie konferenciją: Dalia Stunžėnienė, tel. +307 677 95329, el.paštu: dalia.st@ukolegija.lt

Konferencijos programa

2017_savaites_atidarymas_outro_img

Oct 31, 2017 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes