Suaugusiųjų mokymosi savaitė „Gyvybės medis“ vyksta!

2014 metų lapkričio 14 d. konferencija Panevėžyje buvo atidaryta šių metų suaugusiųjų mokymosi savaitė „Gyvybės medis“. Nacionalinėje konferencijoje dalyvavo beveik 100 suaugusiųjų švietėjų iš Lietuvos, svečiai iš Latvijos (Aizkriauklės meras ir suaugusiųjų švietimo centro atstovės) ir Italijos.

Konferencijoje buvo perskaityti pranešimai apie darnaus vystymosi supratimą, pristatyta geroji Lietuvos ir Latvijos suaugusiųjų mokymosi būti darniais praktika. Švietimo mainų paramos fondo atstovai dr. Edita Trečiokienė ir Vytautas Pačiauskas pristatė naujienas apie EARASMUS+ programos finansavimą ateinantiems metams.

Antrojoje konferencijos dalyje vyko kūrybinės dirbtuvės, neformalus bendravimas ir palinkėjimų darniam pasauliui akcija centrinėje miesto aikštėje.

Konferencijoje buvo pasveikinta Metų andragogė – Vilniaus suaugusiųjų mokymo centro direktorė Natalja Kimso bei pagerbti konkurso darnaus vystymosi idėjoms puoselėti nugalėtojai – Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Asociacija „Kartų ratas“ (Troškūnai) ir VšĮ Kolpingo kolegija (Kaunas).

 

Nov 20, 2014 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes