Suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi siluetai!“ Metų andragogo ir projektų konkursai

savaite_2020_skrendanti_moteris

Kaip jau skelbta 2022 m. lapkričio 21 – 25 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 23-ąjį kartą kviečia švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Išlaikydami Mokymosi savaitės tradicijas ir šiais metais kviečiame teikti kandidatus Metų andrago vardui gauti, taip pat organizuojame mokymosi projektų ir iniciatyvų konkursą.

Metų andragogo rinkimai – penkioliktą kartą!

andragogu_rinkimai

Kviečiame LSŠA skyrius teikti kandidatūras.
Primename, kad Metų andragogo vardo suteikimo tikslas – įvertinti Lietuvos andragogų veiklos rezultatus ir skatinti juos profesinei bei kūrybinei iniciatyvai. Vardas suteikiamas asmenims, dirbantiems suaugusiųjų formaliojo ir neformaliojo ugdymo srityje už reikšmingus darbus bei andragoginę veiklą, visuomenės demokratinės kultūros, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą.
2022 m. Metų andragogo vardo nuostatai

„Mokymasis, skatinantis pokyčius“

kokybes_projekto_laiko_skale

Šių metų suaugusiųjų mokymosi savaitės projektų ir iniciatyvų konkursas „Mokymasis, skatinantis pokyčius“ kviečia refleksyviai pažvelgti į prabėgusius metus ir „sugaudyti“ mokymosi akimirkas, pastūmėjusias link pokyčių.
2022 m. projektų ir iniciatyvų konkurso sąlygos

Oct 16, 2022 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes