Suaugusiųjų švietimas ir pabėgėliai – 2016 m. EAEA Grundtvig apdovanojimo tema

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos narius ir kitas suinteresuotas suaugusiųjų švietimo institucijas kviečiame teikti paraiškas Grundtvig apdovanojimui gauti. Linkime sėkmės!

Apie Grundtvig apdovanojimą

Kasmetiniai Europos suaugusiųjų švietimo asociacijos (EAEA) Grundtvig apdovanojimai teikiami projektams, pristatantiems ir įgyvendinantiems naujas idėjas, plėtojantiems naujas partnerystes, skleidžiantiems naujas metodologijas ir metodikas, stiprinantys suaugusiųjų švietėjų supratimą apie inovatyvų ir kūrybišką darbą suaugusiųjų visuomenės gerovės vardan.

2016 metais EAEA ieško sėkmingų projektų, skirtų mokymuisi apie pabėgėlius ir migrantus, su pabėgėliais ir migrantais, įtraukiant pabėgėlius ir migrantus.

eaea_adult-education-and-refugees

2015 metais daugiau nei milijonas žmonių – pabėgėlių, perkeltųjų asmenų ir kitokių migrantų – atvyko į Europą ir tas skaičius vis auga. Europa susiduria su dideliais iššūkiais ir, siekiant išvengti humanitarinės katastrofos, skubių veiksmų poreikiu.

Suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjai organizavo naujai atvykusiems žmonėms daug kursų, pradedant kalbos mokymu, informuodami apie Europos šalių sistemas ir galimas gauti paslaugas, baigiant tarpkultūrinio pažinimo pradžiamoksliu.

“Suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjai ir pilietinės visuomenės organizacijos gali suteikti reikšmingą pagalbą atvykusiems pabėgėliams, kad jie galėtų integruotis į priimančiųjų šalių visuomenę. Šios iniciatyvos ne tik išgelbės gyvybes, bet taip pat padidins naujai atvykusiųjų asmenų apsaugą bei sumažins jų pažeidžiamumą“, teigia EAEA prezidentas Per Paludan Hansen.

Apie paraiškų pateikimą

Informacija (apie konkurso tikslus, kodėl reikėtų dalyvauti, kokia dalyvavimo nauda, kaip dalyvauti, kaip pateikti paraišką ir medžiagą prie paraiškos ir t.t.) bei paraiškos gaires rasite EAEA svetainėje ties nuoroda award’s website. Klausimus galite užduoti tiesiogiai adresu EAEA Policy Officer Tania Berman.

Paraiškų, pateiktų užpildant elektroninę formą (electronic form) laukiama iki 2016 m. balandžio 17 d.

Apie apdovanojimus

Visi paraiškas pateikę dalyviai gaus pažymėjimus, apie juos bus paskelbta EAEA publikacijose, kurios platinamos EAEA renginiuose ir tinkluose, bus viešinami EAEA socialiniuose tinkluose ir internetinėje svetainėje.

Laimėjusioms organizacijoms bus įteiktas konkretus EAEA Grundtvig apdovanojimas (meno kūrinys ar rankų darbo suvenyras), vienas organizacijos atstovas gaus kvietimą dalyvauti EAEA Generalinėje asamblėjoje ir EAEA Grundtvig apdovanojimo ceremonijoje, kurios vyks 2016 m. birželio 28-29 d. Briuselyje, apmokant kelionės išlaidas ir apgyvendinimą.

Apie išsamesnę informaciją

Daugiau informacijos (apie konkurso tikslus, kodėl reikėtų dalyvauti, kokia dalyvavimo nauda, kaip dalyvauti, kaip apteikti paraišką ir medžiagą prie paraiškos ir t.t.) bei paraiškos gaires rasite EAEA svetainėje ties nuoroda award’s website. Klausimus galite užduoti tiesiogiai adresu EAEA Policy Officer Tania Berman.

Feb 11, 2016 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes