Vienuoliktosioms „Pievelėms“ nušnabždėjus…

…liko neblėstantys įspūdžiai, nes visi dalyvavę kažką išsinešėme. Vieni – susirūpinimą savo mokėjimo mokytis gebėjimais, kiti – susimąstymą, kaip išeiti iš gyvenimo labirinto susirinkus „akmenukus“, treti – pokalbio su savo atvaizdu susikurtoje lėlėje patirtimi, ketvirti – svaigias eilių ir muzikos akimirkas… Dalijamės savo įspūdžiais su mūsų svetainės lankytojais. Praėjusių „Pievelių šnabždesių“ programą pridedame, kad nebuvusiems lengviau būtų įsivaizduoti, kas vyko. Renginio nuotraukų galeriją žiūrėkite https://www.facebook.com/LietuvosSuaugusiujuSvietimoAsociacija

Apie ,, Pievelių šnabždesius’’ – interpretuojant Nobelio premijos laureatės Vislavos Šimborskos eiles:

Nuo to reikėjo ir pradėt: ,,Pievelių šnabždesiai’’
tai susitikimas atvertoms lig galo širdims

Tokiems susitikimams nereikia laukti giedros nakties
ar užversti galvą,
kad pažvelgtume į dangų.
Dangus mums už pečių, po ranka, ant vokų.
Dangus saugiai apgobia mus
ir kelia aukštyn.

Pievelių šnabždesių dėka tiktai gyvenam
tiksliai nustatytu adresu,
kuriuo mus – LSŠA narius – greičiau galima rasti ,, Rumšiškių liaudies buities muziejus – Miestelis”
jei kas ieškotų.
Skiriamosios mūsų žymės –
džiugesys ir viltis.

***

Žavi kolegų noras dalintis kasmet vis naujomis puikiomis veiklomis, dalykais, kuriuos jie patyrė nuo vieno iki kito „šnabždėjimo“. „Pievelių šnabždesiai“ visuomet kupini įkvėpimo: ar tai būtų darbo metodo pristatymas ar mėgstamų eilių skaitymas sau, bendraminčiams rudenėjančio sodo sutemose, kai net dangus nusprendžia lietumi netrikdyti tos šnabždėjimo idilės. Akivaizdu, kad jau gyvuoja „Pievelių šnabždesių“ bendruomenė, kurioje dalijamasi visu tuo, kas kuriama rankomis, protu ir širdimi.

***

AČIŪ už galimybę pasimatyti Pievelėse. Buvo LABAI gera pamatyti, o ypač pajausti Jūsų visų šilumą, geranoriškumą ir andragoginę dvasią. Labai žaviuosi žmonėmis, kurie aplink save kuria meilės ir supratimo pilną aplinką. Taigi išskirti labiausiai įstrigusią akimirką sunkoka, mat visą mano buvimo laiką galiu pavadinti „labiausiai įstrigusia akimirka“.
Na, žinoma, negaliu neišskirti to momento, kai Mindaugas su Arūnu bandė susidoroti su mano automobilio „užlūžimu“. Esu daugiau nei DĖKINGA už jų geranorišką užsispyrimą ir ryžtą. Dieve, kaip gera žinoti, kad aplink tave tokie žmonės!

***

Saulė tyla mes
Vidus Gylis Klajonė
Rytas Pievelės

***

2018 m. „Pievelių šnabždesių“ programa

Sep 26, 2018 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes