Virtualus tiltas „Vilnius – Šakiai“ atidaro suaugusiųjų mokymosi savaitę. Kviečiame!

 

Mokymosi_savaite_2020_Susitikime_mokytis_smaller

Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija ir Švietimo mainų paramos fondas nuoširdžiai kviečia Jus dalyvauti virtualioje Mokymosi savaitės atidarymo konferencijoje, kuri vyks 2020 m. lapkričio 13 d.

Konferencijos tikslas – puoselėti suaugusiųjų mokymosi idėjas, atskleidžiant galimybes ir naudą, kurias suteikia žmogui mokymasis, skatinant andragogus dirbti kūrybingai, kad besimokantysis patirtų mokymosi džiaugsmą.

Konferencijos dalyviai:

  • Įgis kūrybiško ir žaismingo mokymosi patirties.
  • Susipažins su įgalinančio mokymosi sėkmės pavyzdžiais.
  • Prisimins ir aptars įvairias mokymosi galimybes.
  • Suvoks aktyvaus dalyvavimo Europos suaugusiųjų švietimo platformoje „Epale“ prasmę ir naudą.

Konferencijoje atskleisime mokymosi kartu džiaugsmą: ką gali mokymasis ir kuo jis žavus, kodėl mokymosi sėkmei svarbus andragogo ir bendruomenės ryšys, kaip mokymasis padeda plėtoti profesinę karjerą ir asmeninį gyvenimą, atskleisti žmogaus galimybes ir talentus, kokią prasmę suteikia gyvenimo pilnatvei, kuo praturtina žmogaus būtį. Konferencijos pranešėjai pasidalins įžvalgomis apie įvairias mokymosi galimybes ir kūrybišką mokymąsi.

Renginyje apžvelgsime suaugusiųjų švietėjų galimybes bendradarbiauti skleidžiant aktyvaus mokymosi idėjas projektuose, pristatant savo patirtį kolegoms „Epale“ platformoje. Skelbsime Metų andragogo, aktyviausių ,,Epale“ platformos dalyvių nominacijas, pažymėsime prasmingiausius andragogų ir bendruomenės bendradarbiavimą ir mokymąsi kartu skatinančius projektus.

Antrojoje renginio dalyje konferencijos dalyviai bus paskatinti mokytis kartu: Šakių Trečiojo amžiaus universitetas pakvies susipažinti su Zanavykų kraštu ir susiremti protmūšyje bei paieškoti bendruomenės telkimo pavyzdžių kartu su seserimis Vincentietėmis Rubelinda Varela ir Rosarija Gonzales.

Konferencijos programa pridedama.

Nov 11, 2020 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes