Darbingi ir „turtingi“ 2018 metai

Praėjusieji metai mūsų Asociacijai buvo ne tik darbingi, bet ir „turtingi“. Baigėme vykdyti du „Erasmus+“ programos projektus: „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei ir „Įkvepiantis mokėjimo mokytis patarėjas“.

Mobilumo projektą „Andragogų meistriškumo tobulinimas – suaugusiųjų mokymosi kokybei“ vykdėme kartu su mūsų nariais Klaipėdos valstybine kolegija, Valstybės ir savivaldybių mokymo centru „Dainava“, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centru ir Sveikatos priežiūros ir formacijos specialistų kompetencijų centru. 18 projekto dalyvių buvo išvykę į du mobilumo vizitus – mokymo kursus Vokietijoje ir Italijoje.
Pasidžiaukime dar kart: mūsų projekto rezultatai įvertinti 100 balų!

Apie tai, kaip jiems sekėsi, ką parsivežė ir kuo nori pasidalinti su kitais Lietuvos andragogais skaitykite

Sutikti žmogų, ne kultūrą. Darbo su migrantais mokymų Italijoje užrašai.

Susitelkti į besimokantįjį. Metodinė priemonė pagal Veronikos Strittmatter – Haubold seminaro medžiagą.

Strateginių partnerysčių projektą „Įkvepiantis mokėjimo mokytis patarėjas“ vykdėme kartu su partneriais iš Estijos (Estijos neformaliojo suaugusiųjų švietimo asociacija), Vokietijos (Stephansstift suaugusiųjų mokymo centras) ir Ispanijos (El Tranvia draugija). Ir vėl mums pasisekė: sukūrėme interaktyvų mokėjimo mokytis gebėjimų įsivertinimo instrumentą ir rekomendacijas, kaip tuos gebėjimus tobulinti. Iki šio meto instrumentu jau pasinaudojo daugiau nei 1000 žmonių. Kviečiame ir Jus pasitikrinti, kaip gerai Jūs mokate mokytis.
Tai padaryti gali čia: http://lt.learntolearn.eu/

Feb 28, 2019 | Posted by in Naujienos | Comments Off
Premium Wordpress Themes by UFO Themes